Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Autoryzowany salon i serwis samochodowy Skoda

Co ci ślina na język przyniesie :)

Autoryzowany salon i serwis samochodowy Skoda

Postprzez jurasekl22 » 29 wrz 2022, o 22:31

Chciałbym Wam polecić stronę https://www.cichy-zasada.centrumpoznan.skoda.pl/ , na której znajdziecie ofertę nowoczesnego, autoryzowanego salonu i serwisu samochodowego marki Skoda. Jeżeli jesteście zainteresowani tematem, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.
jurasekl22
 
Posty: 814
Dołączył(a): 12 paź 2017, o 09:27

Re: Autoryzowany salon i serwis samochodowy Skoda

Postprzez diuna » 12 gru 2022, o 13:07

Poczekam aż się uspokoi z kredytami a na razie skorzystam z tego co oferuje Wypożyczalnia samochodów Poznań jak będę bardzo potrzebowała samochodu, nie chcę kupować używanego samochodu bo z takim tylko same koszty i problemy
diuna
 
Posty: 59
Dołączył(a): 13 maja 2017, o 17:03

Re: Autoryzowany salon i serwis samochodowy Skoda

Postprzez kosaczka » 16 sty 2023, o 09:32

Miejsce zapewne bardzo dobre, w końcu to autoryzowany serwis. Ale ja już mam swój samochód który co tydzień jest gruntownie czyszczony ;) Wiem nie tylko Jak przygotować samochód na wiosnę, ale także i na inne pory roku czy sezon.
kosaczka
 
Posty: 19
Dołączył(a): 10 gru 2021, o 18:08

Re: Autoryzowany salon i serwis samochodowy Skoda

Postprzez kamja » 28 cze 2023, o 11:25

Ze swojej strony natomiast polecam wam sprawdzić katalog dopasowania akumulatora Dzięki temu, bez najmniejszego problemu znajdziecie odpowiednio dopasowany akumulator do waszego pojazdu. To ważna kwestia i nie należy jej bagatelizowac.
kamja
 
Posty: 88
Dołączył(a): 7 mar 2022, o 08:41

Re: Autoryzowany salon i serwis samochodowy Skoda

Postprzez andromeda » 16 sie 2023, o 08:26

Gdybyście jeździli porsche to moglibyście naprawiać auta w serwisie jaki jaki jest przy salonie Porsche Centrum Sopot. Słyszałam już że mają tam najlepszych mechaników doskonale znających markę i pasjonatów
andromeda
 
Posty: 84
Dołączył(a): 27 cze 2019, o 14:28


Powrót do Gadki szmatki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów

cron