Email:
Nazwa użytkownika:
Kontakt:
Data przejazdu:
Akceptuję regulamin korzystania z serwisu AUTOSTOPEM.eu
Liczba miejsc:
Samochód:
Z:
Przez:
Do:
Liczba miejsc:
Z:
Do:
Opis:

Autostopik.pl

Forum o tematyce AutoStopowej.

Szamba betonowe

Co ci ślina na język przyniesie :)

Szamba betonowe

Postprzez stonoga07 » 1 sie 2022, o 14:43

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe istniejące od trzech dziesięcioleci z ogromną radością proponuje Państwu swoje usługi. W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć drobnowymiarowe elementy żelbetowe, takie jak m. in. szamba o różnych rozmiarach, studnie wodomierzowe a także zbiorniki przeciwpożarowe. Dojeżdżamy do klienta na całym terenie Kielc, Stalowej Woli i Starachowic, oraz ich okolic. Gwarantujemy Państwu stuprocentową satysfakcję. Z całego serca zapraszamy do zapoznania się z całością oferty na naszej witrynie internetowej Telewizja i internet - w pakiecie czy osobno?
stonoga07
 
Posty: 12
Dołączył(a): 20 cze 2022, o 15:04

Re: Szamba betonowe

Postprzez wulkan » 23 wrz 2022, o 17:34

Sprawdz sobie tez oferte na szambo betonowe 10m3 kutno - slyszalam wiele dobrych opinii o tym producencie, nawet rodzice teraz przy budowie domu maja zamiar od nich zamowic
wulkan
 
Posty: 161
Dołączył(a): 28 sty 2020, o 19:10

Re: Szamba betonowe

Postprzez carmen » 1 mar 2024, o 22:01

Hejka, czy dobrym pomysłem dla mnie i dla domu będzie to, bym zdecydowała się na kompleksowe działanie w kontekście na przykład produkcji szamba. Jestem pewna, że na pewno ktoś mi wykona to szambo producent znajdzie się, ale kto to wkopuje? Jakie są koszty takiego wyposażenia i działania? Czekam na pomysły z Waszej strony, co tylko się da.
carmen
 
Posty: 147
Dołączył(a): 17 wrz 2022, o 13:38


Powrót do Gadki szmatki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Pokaż mapę Rozpocznij podróż

Nasze podróże

Szukaj autostopowicza
Zobacz opis mapy

Lista autostopowiczów

cron